Obsah fóra Vaše príbehy Vaše príbehy
Vytvorili ste niečo, o čo by ste sa chceli podeliť? Alebo len radi čítate príbehy iných? Tak pre Vás je toto fórum!

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Čo si zajtra/dnes obliekate?
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra Vaše príbehy -> Voľná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Charlie
Upírka

Založený: 20 jún 2007

PríspevokZaslal: Ne november 11, 2007 11:45 pm    Predmet: Čo si zajtra/dnes obliekate? Odpovedať s citátom

NOwá téma- wyswetlenie... Niet čo vyswetlowat... Mám vedľa seba položené oblečko na zajtra a napadla ma nová téma Very Happy
Ja si obliekam:
Základ: tmavé rifle doplnene zicherkami Very Happy a čierne tricko
Doplnky: červeno- sivá kravata, náhrdelník s anarchistickým znakom, cierne sietované rukavičky

Ak niekoho takého uwidíte zajtra v Nových Zámkoch tak som to ja ( hehe fabici hladaj ma Laughing ).
A čo si zajtra dáwate vy?
fabici
Staršina

Založený: 04 júl 2007

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 12:13 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Budes teda riadne zrichtovana. Naco ti je kravata? Mas obchodne stretnutie? Laughing A v sietovanych rukavickach ta budu oziabat ruky. Charlie, ja ta spoznam aj podla tvare... z fotiek. Minule som isiel okolo gympla, a teba nikde. Vazne, bol by som ta oslovil a slusne sa ti pozdravil, keby som tam zocil tvoju tvar - drahokam. Uniknut by som vsak nemal kam. Tie oci - modry pramen pekla. A tie usta - vabivy tien svetla. Laughing Very Happy Laughing Uz si ma nasla na table? Heheheh.
Choking from intoxication (Serj Tankian)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Loomy
Dark Being

Založený: 27 august 2007

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 6:49 am    Predmet: Re: Čo si zajtra/dnes obliekate? Odpovedať s citátom

Charlie napísal:

Ja si obliekam:
Základ: tmavé rifle doplnene zicherkami Very Happy a čierne tricko
Doplnky: červeno- sivá kravata, náhrdelník s anarchistickým znakom, cierne sietované rukavičky

ty nie si gothic ale punkacka.. nechapem preco mas tolko hlasov v hlasovani o najgothic uzivatela Smile Smile mali by ta diskvalifikovat Very Happy
Crowley
Vlčica

Založený: 02 október 2007

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 3:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja by som ten opis tipla skôr na emáčku, nie na punk či gothik Laughing
nič v zlom, proste pre mňa je kravata totálne emo a hotovo Laughing a v kombinácií s ostatnými vecami je to proste mix punku a ema, možno tie rukavice sú gothik Razz
ale tak ja napíšem čo som dnes mala...moje dokonalé čierne čižmy Laughing (z ktorých som po víkende oškrabávala blato ako keby som prebrodila močiar...) čierne trištvrťové gate...vybíjaný opasok, bez toho ani na krok...a biely sveter v ktorom som sa skoro uškvarila Laughing a dlhý kabát odtieň vojenská zelená...spodné prádlo čierne so žltým lemom, ponožky prúžkované (presnejšie kombinácia červenej, maslovej a nejakého modrého nápisu) Laughing
mozog, ten som radšej nechala doma Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
fabici
Staršina

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 3:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No, Charlie je taka zmeska vsetkeho tohto, co teraz leti. Aj spodne pradlo sa tu bude prepierat? Shocked Laughing Surprised
Návrat hore
Crowley
Vlčica

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 3:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

fabici: no ja túto tému veľmi vážne neberiem, takže som ochotná zadrieť aj takú blbinu Laughing nemám rada debaty o oblečení Laughing dnes ma na chodbe skoro zabila partia malých slečien (malých ako vzrastom, boli ešte nižšie než ja Laughing ) ktoré vyzerali akoby vypadli z jednej a tej istej formy Laughing čierna, biela, poprípade čierno/biela...kravaty, kocky, sieťované veci, odznaky, lebky, vybíjané náramky Laughing nič v zlom, mne sa ten štýl páči, ale tá svorka to preháňa Laughing
čo už, radím sa skôr k ,,metláčom" tak som odmeraná voči módnym vlnám ema Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
fabici
Staršina

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 3:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Fuu, Crowley, ja tuto temu beriem smrtelne vazne. Vid moje prispevky v nej. Very Happy Nie je to blbina. Len som takyto druh informacii necakal. Ale vobec sa im nebranim.Laughing
Návrat hore
Katie
Hlavný moderátor

Založený: 05 jún 2007

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 8:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne sa štýl obliekania emo páči, ale keby som ho začala nosiť, moja mamuška by ma vyhostila z domu, čiže bay, bay emo štýýýýýýl Mr. Green
imaginarna jednotka
Magický člen

Založený: 03 september 2007

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 8:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jeeej, super tema, urcite mi velmi poradi, ked nebudem vediet co...
NAVRH: doplnte fotkami.
Tinka
Obludka :)

Založený: 23 jún 2007
Bydlisko: Mlynica (a ak by niekto nevedel, tak to je pri PP:))

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 8:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja si zajtra obliekam takisto sietovane rukavice cierne som si nedavno kupila feeeest kulove a pre tych, co by sa bali o moje zdravie tak ich uistujem ze na nich nosim ked som von aj take bordove chlpate.)))no a vybijany cierny opasok...zelenu mikinu s kostrickami taku dlhsiu sak znate:Dpod nu ciernu kravatu ciernu celenku z bodkami a tmavomodre rifle doplnene zicherkami a odznakmi:)))a este taky kool prsten:Smile))a zajtra aby ma nevvyvolal ten debil zo semacov aj gatky pre stastie:DA kto by si nahodou myslel, ze kopirujem Charlie ste na omyle...aj mna zaskocilo ze sa obliekame podobne ale mozem ja za to?Very Happyv zivote som ju nevidela:)))
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
krpec5511
Známa postava

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 8:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no ja nebduem hovoriť čo si oblečiem zajtra lebo to nedopadne dobre a sama neviem moje ranajšie obliekanie vyzerá asi tak, že čo nájdme v skrini to vytiehanme niekedy to dopadne ako dnes

takže som mala: viete take tie elegantné gate, na nich suknu taku divnu bielu, dlhu..mala byť plážová ale nevdaí..potom čiernu košelu bez kravaty tu ennosím.. Very Happy nič v zlom Razz a samozrejme, že môj krásny dlhučký čierny kabat a čižmičky..a take strelene srdiečko prevesený an tej hlupsoti kam sa dáva opasok Very Happy namiesto reťaze Razz srand amusí byť Very Happy

"Adam bol iba návrh na nečisto, a stvorenie človeka Boh dovršil až ked stvoril Evu!"
Návrat hore
Sharon009
Mŕtve srdce

Založený: 24 august 2007

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 8:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja si zajtra obliekam...prve co na mna spadne zo skrine Wink
Známa postava

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 8:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Sharon009 napísal:
ja si zajtra obliekam...prve co na mna spadne zo skrine Wink

môj človek Twisted Evil

"Adam bol iba návrh na nečisto, a stvorenie človeka Boh dovršil až ked stvoril Evu!"
Návrat hore
Crowley
Vlčica

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 9:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ehm Tinka, ništ v zlom, ale to už je proste neduh dnešnej doby...keď sa všetci chcú obliekať emáčsky, tak nikoho nemôže prekvapiť, že svet naokolo je plný rovnako "jedinečných" "individualít" Laughing
ľudia mňa to už nebaví, všetci vyzerajú vždy strašne rovnako emo...
krpec5511
Známa postava

PríspevokZaslal: Po november 12, 2007 9:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

inak ako reaguju vaši učitelia profáci an to ako sa obliekate???
inak Crowley suhlasim u nás na škole stretnete bdu to totálnych hiphoperov alôebo emačikov!..nič medzi u nás nie je... aj osobne s aobliekma podla momentálenj nálady.. Twisted Evil

Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra Vaše príbehy -> Voľná diskusia Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Strana 1 z 7

Prejdi na: