Obsah fóra Vaše príbehy Vaše príbehy
Vytvorili ste niečo, o čo by ste sa chceli podeliť? Alebo len radi čítate príbehy iných? Tak pre Vás je toto fórum!

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Hodnotenia - Môj tajný sen :)

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra Vaše príbehy -> Súťaže
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tinka
Obludka :)

Založený: 23 jún 2007
Bydlisko: Mlynica (a ak by niekto nevedel, tak to je pri PP:))

PríspevokZaslal: Po júl 30, 2007 8:24 pm    Predmet: Hodnotenia - Môj tajný sen :) Odpovedať s citátom

Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto súťaže:)Myslím, že naozaj ste všetci talentovaní, o to ťažšie sa nám rozhodovalo....Všetci ste pre mňa malí víťazi, ale tým veľkým môže byť žiaľ iba jeden...

Katie- Uniknutá šanca

Tvoj štýl sa mi páči...Obsahovo je to zaujímavé, páči sa mi, že sa nevzdávaš a chystáš sa bojovať...Avšak stále tomu niečo chýba...(Dala by som ti však druhé miesto:))

Digina- Stať sa novinárkou

Tvoj článok tiež nieje zlý...Ale poznám ťa už trošku a nemyslím si, že si zo seba vydala maximum....Od teba som čakala viac... Mohla si viac rozpísať ako to chceš dosiahnuť; viac rozpísať...Stručné....V podstate si len napísala chcem byť novinárkou...

Hesike- Zaplatím si starosti

Z tohto článku mám zvláštny pocit...Veľmi ťažko sa mi hodnotil...Je to príliš komplikované, trošku prehnané a pravdu povediac ani neviem, čo si tým chcela povedať...Je to pozitívne alebo negatívne myslené?A ak si priveľmi všetko plánuješ skús byť spontájnejšia...Neviem k tejto téme by som napísala niečo iné...
PS: Určite nemáš väčší sen?

Charlie - Môj sen!

Tento článok sa mi páči najviac... I keď môže niekomu znieť priveľmi sebavedomo...Ale vezmite si, téma je dodržaná mala predsa napísať, čo je jej tajným snom...A zdravé sebavedomie je zdravéVery Happy...Páči sa mi aj využitie rečníckych otázok i celý obsah....I keď máš tam niekoľko gramatických chybičiek krásy...Pre mňa si však absolútny víťaz:)
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vinci
Registrovaný člen

Založený: 24 jún 2007

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2007 10:19 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem všetkým, ktorý sa zúčastnili našej súťaže a prajem im do budúcna veľa pekných vydarených príbehov...a teraz prejdem k hodnoteniu:

Katie- Uniknutá šanca
Dielo ktoré je pekné či po obsahovej tak aj po gramatickej stránke. Len ten záver mi tam akosi nesedel... u mňa si na peknom aj keď druhom mieste..

Digina- Stať sa novinárkou
Pekne zvládnutý štýl písania aj keď v tvojom článku mi chýbala istá konkrétnosť ... na môj vkus je to príliš stručné...

Hesike- Zaplatím si starosti
Pravdu povediac...s tvojho článku som trocha zmätený...celkom dobre som nepochopil čo chceš vyjadriť...

Charlie - Môj sen!
Týmto dielom som bol milo prekvapený ...páčila sa mi myšlienka neustále sa zamýšlať nad možnými riešeniami ako aj celý obsah. Pre mňa si jasný víťaz... Cool
Návrat hore
andre7
Nový užívateľ

Založený: 24 jún 2007

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2007 11:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Troška slabšia účasť, verím že sa to časom rozrastie. Hodnotenie bude stručnejšie a druhé miesto nie je. Katie - pekné dielko, veľmi pekné, forma aj obsah sa mi páči. Digina - na to aké to bolo krátke sa mi to až prekvapujúco páčilo. Hesike - ja osobne si myslím, že aj téma bola ako tak dodržaná, len obsah mi bol nejako zvláštne cudzí. Ostatní sa rozpísali o svojich obyčajných snoch, kým ty si rozobrala jeden taký, ktorý veľa ľudí nepochopí. A nakoniec Charlie - síce nesúhlasím s Tinuškou že sebavedomie je zdravé aj vo veľkom množstve, ale aj tak musím uznať že podľa stanovených kritérií hodnotenia bol tvoj článoček najlepší...takže numero uno - Charlie
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra Vaše príbehy -> Súťaže Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: