Obsah fóra Vaše príbehy Vaše príbehy
Vytvorili ste niečo, o čo by ste sa chceli podeliť? Alebo len radi čítate príbehy iných? Tak pre Vás je toto fórum!

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Katie a Tinka

Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra Vaše príbehy -> Spoločné diela
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tinka
Obludka :)

Založený: 23 jún 2007
Bydlisko: Mlynica (a ak by niekto nevedel, tak to je pri PP:))

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2007 7:27 pm    Predmet: Katie a Tinka Odpovedať s citátom

S Katie sme sa dohodli, že napíšeme spoločný príbeh s názvom Koncom sa nič nekončí.Prosím ostatných užívateľov fóra,aby do tejto témy neprispievali, až kým ja a Katie článok nedokončíme. (Vo vlastnom záujme sem ani nenakukujte ;proste sa nechajte prekvapiť, čo z toho nakoniec vznikne) Za pochopenie ďakujem.
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tinka

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2007 8:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Volám sa Lucas. Som obyčajný dospelák s neobyčajnou dušou dieťaťa. Teda stojím skôr na hranici dospelosti a detstva...Práve keď som mal urobiť krok vpred sa stalo čosi, o čom vám chcem povedať...
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Katie
Hlavný moderátor

Založený: 05 jún 2007

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2007 8:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohol som mať asi 16, keď som v škole odpadol. Doma mi povedali, že mi nič nie je, že to bol len stres zo skúšok. Tak som si z toho nič nerobil. Vtedy som ešte netušil, čo mi je.

Keď som dosiahol 18. rok svojho života, stále som bol zamilovaný do dievčaťa, ktoré ma ale ignorovalo. Lepšie povedané, ani o mne nevedela. Nerobil som si nádeje, bol som realista a predsa som vedela, že sa mi raz ozve. Raz to bude musieť urobiť.
Tinka

PríspevokZaslal: Ne august 05, 2007 9:08 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Každé ráno, keď som ešte chvíľku len tak leňošil v posteli som myslel na to, aké by to bolo, keby mi patrilo jej srdce...
Chodil som s ňou do školy, hoci nie do triedy.Keď šla po chodbe, sledoval som ako sa smeje a rozmýšľal na čo asi myslí... Z času na čas som ju i sledoval...Voňala ako nezabúdky...
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Katie
Hlavný moderátor

PríspevokZaslal: Po august 06, 2007 1:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako tie krásne nezábudky, ktoré kvitnú u nás v záhrade. Bývala neďaleko od nás, ale vždy keď som ju chcel osloviť, niečo mi to prekazilo. Ale nádej som nestrácal, vždy, keď som mohol išiel som s ňou domov, hoci ona o tom nevedela, bol som stále pri nej. Podarilo sa mi zohnať jej fotku a tú som mal v izbe na čestnom mieste. Niekto by si pomyslel, že som ňou bol posadnutý, ale nie, nebol som.
Tinka

PríspevokZaslal: Po august 06, 2007 8:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Bolo to také zvláštne. Často sa mi s ňou snívalo...Veľmi dlho som s ňou mal rovnaký sen. Ležala vedľa mňa v tráve a sledovali sme oblaky. Neskôr sme si len tak hľadeli do očí...Boli to taký živý sen...Mal som pocit akoby som ju tam ozaj cítil.Hoci som bol vďačný za každé nové ráno, nerád som sa zobúdzal, pretože v realite som ju strácal. Moja bola iba v snoch...
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Katie
Hlavný moderátor

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2007 11:04 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Každý deň, keď som ráno vstal som si premietal tie sny. Keď prišli vianočné prázdniny, bol som veľmi nešťastný, nemohol som ju vídavať. Poslal som jej darček, no nie veľmi veľký, aby to nevyzeralo čudne. Na lístku som jej napísal:

Milá Amelia.
Asi ma nepoznáš, ani nevieš, kto som, ale ja ťa poznám. Vieš, ty sa mi veľmi páčiš, len neviem, či sa ja páčim tebe...

S pozdravom Lucas.

Tinka

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2007 11:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

K listu som pridal malého plyšového macka a na zadnú stranu toho listu som nakreslil nezábudky, aby vedela, že na ňu nikdy nezabudnem...Nečakal som, že odpíše...Veď by ani nevedela kam to má poslať...Prázdniny rýchlo utiekli a opäť nastali školské časy...Keď som ju jedného dňa sledoval ako zvyčajne, počul som ako o mne hovorila svojej kamarátke...O darčeku, liste i nezábudkach...Vyzerala tak šťastná, že si na ňu niekto spomenul, hoci ani netušila kto...Zistil som, že Amelia trávila Vianoce len s chorou mamou , o ktorú sa musela starať...
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Katie
Hlavný moderátor

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2007 1:43 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nikde nemohla ísť, dokonca dostala len jediný darček a to ten, ktorý som jej poslal. Veľmi ma to potešilo, ale zároveň som bol nešťastný, že ja som myslel len na ňu a ona sa musela starať o svoju chorú mamku. Raz som videl, že ide úplne opačným smerom, akým zvykla chodiť, keď chodievala domov. Bola to cesta do obchodu v ktorom mala prácu. Prišlo mi jej ľúto a tak som myslel, že ju zastavím, ale nevedel by som, čo povedať, tak som sa radšej otočil a šiel preč.
Tinka

PríspevokZaslal: Ut august 07, 2007 7:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Na druhý deň , keď šla opäť do práce jej spadla taška...Vtedy som jej pomohol pozbierať veci...Usmiala sa ...Bol to ten najkrajší úsmev na svete...Povedala ďakujem a hoci som sa s ňou chcel porozprávať nenašiel som i tak odvahu. Áno odvaha bola to, čo mi vždy chýbalo. Raz ma ktosi poprosil, či by som nevymyslel nejakú báseň na školské podujatie... Odmietol som....Nemal som odvahu....Nakoniec to urobil jeden môj kamarát ...Ja som mu len ticho závidel,keď mu potom ktosi navrhol, či nevydá knihu...
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Katie
Hlavný moderátor

PríspevokZaslal: Po august 20, 2007 7:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozhodol som sa, že jej budem posielať veselé básne, aby mala aspoň trocha šťastný život. Vždy keď som ju sledoval a ona ten list otvorila, tak sa pekne usmiala. Jej úsmev bol pre mňa inšpiráciou. Raz som sa rozhodol, že to takto nemôže ísť ďalej. Musím sa jej prihovoriť, musí vedieť, že ju milujem. Tak som jej opäť napísal správu:

Amelia, ja som ti už dlho písal básne a vyznával lásku. Bol by som rád, keby si ma konečne spoznala. Bol by som rád, keby si mi poslala odpoveď, keď ti najbližšie pošlem báseň. Prosím napíš odpoveď a daj ju chlapcovi, ktorý ti báseň dá...

Lucas

Tinka

PríspevokZaslal: Po august 20, 2007 8:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Napísal som to tak, aby si Amelia myslela, že chlapec, ktorý jej báseň dá nebude zároveň jej tajným ctiteľom. V skutočnosti som jej však báseň odovzdal sám...Hňeď ráno som ju oslovil:"Amelia, toto ti posiela jeden chlapec, ktorému na tebe veľmi záleži."Začervenala sa...
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Katie
Hlavný moderátor

PríspevokZaslal: Po august 20, 2007 9:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

a usmiala sa. A potom mi dala do ruky list a povedala: ?Odovzdaj to tomu chlapcovi a odkáž mu, že sa mi tie jeho básne veľmi páčia,? odkráčala a ja som tam stál, ako z kameňa. Potom som otvoril ten list napísaný krásnym úhľadným písmom:

Milý Lucas
Mne sa tvoje básne veľmi páčia, v mojom utrpení je to asi tá najkrajšia vec, akú som kedysi dostala. Veľmi rada by som ťa spoznala, ale teraz nemám čas. Mám prácu a musím sa starať o mamku.

Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra Vaše príbehy -> Spoločné diela Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: