Obsah fóra Vaše príbehy Vaše príbehy
Vytvorili ste niečo, o čo by ste sa chceli podeliť? Alebo len radi čítate príbehy iných? Tak pre Vás je toto fórum!

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

VYHLASUJEM KONKURZ o poviedku, ktoru zadaptujem do rozhl.hry

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra Vaše príbehy -> Súťaže
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Rocky
Čitateľ

Založený: 21 august 2007

PríspevokZaslal: Ne apríl 20, 2008 3:10 pm    Predmet: VYHLASUJEM KONKURZ o poviedku, ktoru zadaptujem do rozhl.hry Odpovedať s citátom

Ahojte, neviem kam tento moj oznam zaradit (preto je to na 2 miestach), ale verim ze moderatori ho posunu spravne.

Volam sa Rocky a som studentom Akademie Umeni (konkretne Filmova scenaristika a dramaturgia).

Do konca tohoto semestra (teda par tyzdnov) musime urobit adaptaciu nejakej poviedky do rozhlasovej hry... Ak bude dobra, pojde normalne do vysielania Slovenskeho Rozhlasu...

Vsetci spoluziaci (vsetci = 6 Very Happy ) beru poviedky, ktore vysli knizne, zname mena a podobne...

Ja by som tymto chcel dat sancu mladym autorom. Pomoze to obom stranam - ja budem mat hotovu adaptaciu a vy budete mat poviedku uverejnenu v rozhlase... A to je celkom vyzva, nie? Smile

Adaptacia ma trva 30 minut, musi tam teda byt silna dramaticka zapletka... Ak mate nejaku poviedku, kludne (a radsej) dlhsiu, kde su prevazne dialogy (nech to nie je cele v hlave hrdinu), posielajte... Totiz, musim sa vyhnut postave rozpravaca, vsetko by malo byt v dialogoch...

Takze, nalepujte mi sem vase poviedky, ktore myslite ze by sa hodili...

Alebo mi napiste PM a dam vam mail.

Nech sa dari a porozmyslajte nad touto vyzvou! Smile
Vlčica

Založený: 02 október 2007

PríspevokZaslal: Št apríl 24, 2008 1:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Rocky, aký je termín uzávierky(aby si to stihol)? A máš nejakú predstavu o žánri??
nič nesľubujem, ale mám teraz v hlave jeden nápad, ktorý by sa možno dal využiť Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Mircoslavux
Hlavný kritik

Založený: 23 august 2007

PríspevokZaslal: Št jún 12, 2008 10:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

sutazite niekto v poviedka 2008?
ja pisem cosi len neviem ci to stihnem
Crowley
Vlčica

PríspevokZaslal: Ut júl 22, 2008 8:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Mirco, ja som sa tam pôvodne chcela prihlásiť, ale nejak mi ušiel termín aj inšpirácia Laughing kým by som zo seba vypotila niečo, za čo by som sa v súťaži s neobmedzenou vekovou prístupnosťou nemusela hanbiť, asi by som zabila veľa času Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Mircoslavux
Hlavný kritik

Založený: 23 august 2007

PríspevokZaslal: St júl 23, 2008 9:20 am    Predmet: Odpovedať s citátom

mne sa podarilo poslat jednu poviedocku do poviedky 08....ale neocakavam vela..o to viac by som bol rad keby sa podarilo prekvapko
Crowley
Vlčica

PríspevokZaslal: St júl 23, 2008 2:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

tak držím palce Wink
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra Vaše príbehy -> Súťaže Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: