Obsah fóra Vaše príbehy Vaše príbehy
Vytvorili ste niečo, o čo by ste sa chceli podeliť? Alebo len radi čítate príbehy iných? Tak pre Vás je toto fórum!

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Môj tajný sen:)

Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra Vaše príbehy -> Súťaže
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Tinka
Obludka :)

Založený: 23 jún 2007
Bydlisko: Mlynica (a ak by niekto nevedel, tak to je pri PP:))

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 7:40 am    Predmet: Môj tajný sen:) Odpovedať s citátom

Téma súťaže:Môj tajný sen:)
Každý z nás má svoj sen...Aký je ten Tvoj?Smile
Súťaž trvá do:25.7.2007
Minimálna d?žka diela je: 100 slov
Maximálna d?žka diela je:250 slov
Superporota:): Tinka, atias, andre7, vinci
Výhra: sladký pocit víťazstva:)
Good luck:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Katie
Hlavný moderátor

Založený: 05 jún 2007

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 7:47 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Uniknutá šanca

Mala som už veľa tajných snov. Najprv som chcela mať domáce zvieratko, potom som sa chcela stretnúť s nejakou známou osobnosťou. Ale teraz mám iný tajný sen. Chcela by som sa stať speváčkou. Síce noty nepoznám ani jazyky mi nejdú, ale to ma netrápi. Hlavné je, že nejaké sny vôbec mám. Predstavte si život bez snov. Bolo by to hrozné, keby sme nemali žiadne sny. Neviem si bez nich predstaviť život. V hudobnej som úplne tupá. Ešte šťastie, že ju už budúci rok nebudeme mať. Spievať asi aj viem. Najviac ma mrzí, že keď som mala príležitosť spievať som ju premárnila. V roku 2003 (teda aspoň myslím) som na Hlavnej ulici v našom mestečku (Košice) spievala na prvý sviatok vianočný pesničku Vstávajte pastieri a ja som si to vôbec neužila. Ani ma nezaujímalo, čo robím. Brala som to ako moja povinnosť, aby mi učiteľka z hudobnej dala jednotku. Potom som chodila do súboru, kde sme tiež spievali a tam mi tiež moje učiteľky vraveli, že viem spievať. A teraz? Kysnem tu, píšem tento príbeh a snívam o tom, ako sa stanem speváčkou. Ale už mám plán. V septembri budem mať 14 a o dva roky, keď bude Slovensko hľadá superstar, sa prihlásim... Ostáva mi už len dúfať, že sa môj sen splní. Podstatné je, aby som nestratila nádej...
Hesike Čičike
Admin

Založený: 04 jún 2007

PríspevokZaslal: Po jún 25, 2007 7:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Zaplatím si starosti

Raz, keď som išla zo školy domov, premýšľala som o živote. O želaniach, tajných túžbach, nesplnených snoch.
Priznávam sa, závidela som svojim kamarátkam. Vždy mali nejaký problém. A mne to chýbalo. Všetko som mala naplánované, stokrát premyslené, prediskutované a overené. Nikdy som nepovedala ?Veď uvidíme.?
A tak to išlo celý život. Zakaždým som problémy riešila rok dopredu ? preventívne. Počúvala som večné sťažovanie sa spolužiačok. Komentovala som to ako ?Mať vaše problémy...? a neveriacky som krútila hlavou. Vždy sa len pousmiali. Teraz presne neviem, či si mysleli, že mám problémov až nad hlavu alebo či ma prekukli.
Poznáte ten pocit, keď sa vám podarí vyriešiť niečo, s čím ste sa už týždeň trápili? Určite áno... To len ja som divná...
Vyriešila som to tak, že som si vytvárala problémy sama. Môj najväčší problém znel ?Ako si vytvoriť čo najviac problémov.?
Zašla som priďaleko. Som zapísaná u ľudí ako čudáčka. Ale ja neprestávam tvrdiť, že bezstarostný človek to potiahne ďaleko. Až na psychiatriu. A preto ? chcem byť normálna...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
digina
Cica - Mica... Mňaaau, mňaaau

PríspevokZaslal: So júl 14, 2007 5:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Stať sa novinárkou

Ako malé dieťa som mala kopec snov.Túžila som byť speváčkou,túžila som byť princeznou,čarodejnicou.Bolo toho more.Raz,ked som si čítala noviny:Tuláčka si za posledné peniaze kúpila ticket a vyhrala 63 miliónov,som si uvedomila,že aj ja by som chcela byť poslom dobrých,pravdivých správ.Vždy ma bavilo písať rôzne pútavé príbehy a aj som si rada prečítala noviny,či pozrela v TV zaujímavosti.Túžila som cestovať po svete a hľadať nové informácie a kontakty.Chcela som spoznať svet.No doteraz mi to nič neumožnilo a ja tvrdo pracujem,aby som sa dostala,čo najdalej a splnila si svoj sen "Stať sa novinárkou"
Tinka
Obludka :)

Bydlisko: Mlynica (a ak by niekto nevedel, tak to je pri PP:))

PríspevokZaslal: So júl 21, 2007 4:42 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Upozorňujem všetkých čitateľov, že už majú len pár dní do uzávierky súťaže.Zároveň všetkým súťažiacim držím palce.Nech vyhrá ten najlepší Smile
"Marry who?"
"Marry Christmas!"
Návrat hore
Charlie
Upírka

Založený: 20 jún 2007

PríspevokZaslal: So júl 21, 2007 5:51 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

MôJ SEN!

Môj sen je vždy iný. Keď som bola menšia, chcela som byť slávna, teraz... Teraz sama neviem kým chcem byť. Vždy som mala herecký talent, vždy ma fascinoval Egypt. Človek by povedal že mám budúcnosť takmer istú. No ja stále váham. Komu okrem seba pomožem ak sa stanem herečkou? Keby to aj vyšlo, možno sa istý čas budem objavovať na titulkách časopisov, ale čo potom? Tým že budem v niekoľkých vydania teenagerských časopisov sa nezapíšem do dejín, neostanem v pamäti iných a moje meno nebude nikomu nič hovoriť. Ďalším typom je egyptológia. Tu síce môžem pomôcť viac, môžem sa zapísať ale kde? Do stránok detských učebníc, kde sa všetky moje 4 mená budú deti učiť naspamäť a potom opäť zabudnú. Nie ani to sa mi nepači. Čo tak pomáhať? každému napadne liečitelstvo ale myslím si že ani s tým by to nebolo také jednoduché. Nikdy som k tomu nemala vzťah... A stále som rozmýšlala ďalej... Chcela som sa zapísať do dejín, niečo dokázať, niekomu pomôcť, odovzdať nejaké posolstvo. A vtedy ma to napadlo! byť spisovateľkou! Niekomu pomocť.... V každom prípade je jedno čo robím, len aby som bola štastná. Môžem žiť život ktorý milujem, môžem milovať život ktorý žijem...
andre7
Nový užívateľ

Založený: 24 jún 2007

PríspevokZaslal: St júl 25, 2007 5:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnešným dňom bola táto súťaž ukončená. Z technických príčin bude hodnotenie poroty zverejnené inokedy. Jeden z členov poroty Tinka nemá net (aspoň si oddýchne závisláčka jedna)
Návrat hore
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra Vaše príbehy -> Súťaže Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: